Xelion Logo

Nieuwsoverzicht

Xelion Phone System: passende jas voor MKB
02 september 2010
Lees meer
De MKB'er van de toekomst belt met zijn muis - Intercity selecteert Xelion en Winitu als strategische Managed Voice partners
23 augustus 2010
Lees meer
Uitbreiding partnerbestand
08 juli 2010
Lees meer
Xelion introduceert hosted telefonie
22 juni 2010
Lees meer
Micha Cohen: VoIP maakt beheer makkelijk
07 juni 2010
Lees meer

X2com Certified – Xelion Phone System

21 januari 2009

 

Na alle testen doorlopen te hebben zijn de X2com SIP diensten volledig geschikt om te werken met het Xelion Phone System.
Wij feliciteren X2Com met hun performance en het bereikte resultaat.

  
X2Com is een professionele, flexibele aanbieder van SIPdiensten voor de zakelijke markt. MKB'ers die hun beltikken via X2Com willen laten lopen, kunnen vanaf nu ook met het Xelion Phone System bellen. Door de certificatie van deze SIP trunk provider onderstreept Xelion de kracht van haar telefonie oplossing. De MKB'er is niet langer afhankelijk van 1 partij die beltikken verkoopt maar kan via het Xelion Phone System meerdere "tikken-leveranciers" gebruiken waardoor de klant altijd de zekerheid heeft zo goedkoop mogelijk en optimaal mogelijk te kunnen bellen.